Garajınızda bir “kutu” WD-40 olması artık yetmeyecek. İşte garajınızda olması gereken diğer WD-40 ürünleri:

WD-40 Çok Kullanımlı Ürünleri

WD-40 ürün grubundaki ilk kategori, birden çok işleve yönelik ürünleri içerir. Bu ürün grubunda kullanılan formül beş işlevi gerçekleştirebilir. Bu, bu kategoriden bir kutu WD-40‘ın gerçekten de binlerce durumda kullanılabileceği anlamına gelir. İşte WD-40 çok kullanımlı ürün yelpazesinin formülünün gerçekleştirebildiği beş işlev:

Garajınızda Olması Gereken WD-40 Ürünleri: Nemi Kovma

WD-40, bir suyla yer değiştirme mucizesidir. Bunun anlamı, WD-40’ın elektrik devrelerinden nemi kovabilmesi, özellikle de, kullanılmadığı takdirde gerçekleşebilecek olan nemle tetiklenmiş kısa devreleri önlemesidir.

Garajınızda Olması Gereken WD-40 Ürünleri: Koruma

WD-40 nemle yer değiştirebildiği için, metalleri pas belasından korumak amacıyla etkili şekilde kullanılabilir. Buna ek olarak, pas meydana geldikten sonra ondan kurtulmak amacıyla kullanılabilir.

Garajınızda Olması Gereken WD-40 Ürünleri: Takılmış Mekanizmaları Çözme

Bir mekanizmanın pas nedeniyle mi yoksa gres, kir veya kum nedeniyle mi takılmış olmasına bakılmaksızın, işin aslı şu ki, WD-40, takılmış veya donmuş olabilecek parçaların tümünü etkili bir şekilde çözmek için kullanılabilir.

Garajınızda Olması Gereken WD-40 Ürünleri: İstenmeyen Malzemelerin Çıkarılması

WD-40, sadece kir ve yapışkan maddeden değil, aynı zamanda istenmeyen etiketler, bantlar, çıkartmalar ve diğer şeylerden kurtulmak için kullanılabilir.

Garajınızda Olması Gereken WD-40 Ürünleri: Yağlama

WD-40, tüm hareketli parçalara sıkıca tutunabilmesi sayesinde etkili bir yağlama maddesi olarak da kullanılabilir.

WD-40 çok kullanımlı ürün grubu ürünlerinin yapabildiği işlerin niteliği göz önüne alındığında, elinizin altında bu kategoriden bir şeylerin DAİMA bulunması gerekir!

WD-40 Özel Ürünleri

WD-40 orijinal ürünü dışında, WD-40, özel durumlarda etkili olarak kullanılabilecek özel bir ürün yelpazesine de sahiptir. İşte garajınızda olması gereken WD-40 özel ürün grubunun yardımcı olabileceği senaryolardan bazıları:

Yağ giderme

İhtiyaç duyduğunuz şey bir yağ gidericiyse, WD-40’ın bu iş için bütün bir ürün ailesine sahip olduğunu bilmelisiniz. WD-40 tarafından sunulan yağ giderme ürünleri sadece güçlü olmakla kalmayıp aynı zamanda daha güvenli ve daha kolay kullanımlıdır. İster yağ ister pislik olsun WD-40 her şeyi yağdan arındırabilir!

Silikon

WD-40, ürün grubunu diğer ağır iş formülleriyle genişletmiştir. Bu çözüm leke bırakmaz ve mükemmel yağlama sağlar. Kiri çekmediği ve neme karşı koruduğu için mükemmeldir.

WD-40 özel ürün grubunun tüm sunduklarını göz önüne aldığınızda, bu çözümlerden birinin garajınızda olmaması için bir neden var mı?

WD-40 Bisiklet Ürünleri

Diğer WD-40 ürünleri bisikletinizin bir sürü problemini çözmek için de kullanılabildiği hâlde, işin aslı şu ki, WD-40, ürün yelpazesini bisiklet bakım ihtiyaçlarınıza yönelik özel ürünlerin bütün bir ürün grubunu içerecek şekilde genişletmiştir. İster bisiklet zincirinizi temizlemeniz isterse onu yağlamanız veya korozyondan korumanız gerekiyor olsun, WD-40 Bisiklet ürünlerinin bisiklet bakım ihtiyaçlarınızı karşılamak için yeterli olduğundan emin olabilirsiniz. Aşağıda WD-40 ürün grubundaki ürünlerden bazıları yer almaktadır:

Garajınızda Olması Gereken WD-40 Ürünleri: Çok Amaçlı Bisiklet Yıkama Sıvısı

WD-40 Çok Amaçlı Bisiklet Yıkama Sıvısı, uzun vadede bisikletinizin bileşenlerine zarar verebilecek her türlü kir ve pislikten kurtulmak için faydalanılabilecek olan kullanımı kolay bir formüldür.

Zincir Temizleyici ve Yağ Giderici

Bisikletinizin olması gerektiği gibi çalışması için bisiklet zincirinizin iyi durumda olması zorunludur, değil mi? WD-40 Zincir Temizleyici ve Yağ Giderici tam da bunu sağlamak için kullanılabilir!

Tüm Koşullara Uygun Zincir Yağı

WD-40 Tüm Koşullara Uygun Zincir Yağı, değişken koşullarda bisiklet zincirinizi yağlamak için kullanılabilir. Koşullar ister kuru ister ıslak olsun, bu WD-40 ürününün TÜM koşullarda sihrini konuşturabileceğinden emin olabilirsiniz!

Peki bisikletiniz var mı? Cevabınız evetse, bu ürün grubundan WD-40 ürünlerine İHTİYACINIZ VAR!

WD-40 Özel Motosiklet Ürünleri

Motosikletinize büyük miktarda para mı harcadınız? Cevabınız evetse, alelade ürünlerle yatırımınızı riske atmak istemezsiniz, değil mi? Yüksek performanslı motosikletiniz için, şüphesiz yüksek performanslı olmasının yanı sıra motosikletinizi en ideal ve çalışır durumda tutabilecek motosiklet bakım ürünleri dilersiniz. Aşağıda özel motosiklet bakım yelpazesindeki ürünlerden bazıları yer almaktadır:

WD-40 Özel Motosiklet Tam Yıkama

WD-40 Özel Motosiklet Tam Yıkama, biyo-bozunur bileşenlerle üretilmiş bir çok amaçlı temizleyicidir. Sadece kir parçacıklarını değil yağ bazlı tortuları da giderir.

WD-40 Özel Motosiklet Zinciri Temizleyicisi

Bu ürün, zincirin kir, pislik ve yağdan arınmasını sağlar. Kısaca ifade etmek gerekirse: yeni gibi görünecektir!

WD-40 Özel Motosiklet Zinciri Cilası

WD-40 Özel Motosiklet Zinciri Cilası, zincir tahrikli araçlar için harikalar yaratabilen yüksek performanslı bir spreydir. Bütün zincir yüzeyleri için uzun süreli kaplama sağlar.

WD-40’ın farklı ürün yelpazelerinde sunduğu tüm ürünleri göz önüne aldığınızda, garajda WD-40 olmasının angaryaları basitleştirme konusunda harikalar yaratacağını söylemek zorundasınız. Nem kovmaktan bisikletinizin bakımını yapmaya, WD-40 gerçekten de her şey için kullanılabilir! Garajınızda olması gereken WD-40 ürünleri için sitemize göz atabilirsiniz.