3 adet Boyner Hediye Çeki ve SJCAM SJ6 LEGEND Aksiyon Kamerası Hediyeli Yarışmasına katılmadan ve bu amaçla yorumlarınızı paylaşmadan önce lütfen aşağıdaki katılım koşullarını dikkatle okuyunuz. WD-40 Boyner Hediye Çeki ve Xiaomi Yi Lite Aksiyon Kamerası Hediyeli Yarışma kapsamında Instagram sosyal medya hesabınızda WD-40’ı takip ederek, arkadaşını etiketleyerek ve soruyu cevaplayarak aşağıda belirtilen katılım koşulları ile bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Eğer bu koşullar ve hükümlerle bağlı olmak istemiyorsanız, lütfen etkinlik kapsamında paylaşım yapmayınız. WD-40 katılım koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar. WD-40 Yılbaşı Çekilişi için devamını okuyun.

WD-40 YILBAŞI ÇEKİLİŞİ KURALLARI :

1-) WD-40 Instagram hesabı üzerinden gerçekleştirilecek etkinlik, WD-40 tarafından düzenlenmektedir.

2-) Yarışma 21.12.2020 Pazartesi günü saat 18:00’da başlayıp 04.01.2021 Pazartesi günü saat 23.59’da sona erecektir. Kazananlar 8 Ocak Cuma günü duyurulacaktır.

3-) Katılımcıların jüri değerlendirmesine girmesi için yaptıkları Instagram’da WD-40’ı takip ederek arkadaşını etiketleyerek yorumlarda sorumuzu yanıtlaması gerekmektedir. Yarışmaya katılan kişilerin Instagram gizlilik ayarları “Herkese açık” olmalıdır. Yarışma değerlendirmesi, gönderileri görüntülenebilen kişiler arasından yapılacaktır.

4-) Henkel Türkiye çalışanları veya aileleri yarışmaya katılamayacaktır. Katılsalar dahi resimleri değerlendirmeye alınmayacaktır.

5-) Kazananlar, WD-40’ın belirleyeceği 3 kişilik bir jüri tarafından seçilecektir. Yarışma kazananları, 8 Ocak 2021 Cuma günü WD-40’ın sosyal medya hesaplarında açıklanacaktır.

6-) Kazananlar, 3 kişiye 500 TL değerinde Boyner Çeki 1 kişiye de Xiaomi Yi Lite Aksiyon Kamerası kazanma hakkı elde ederler. Etkinlik ve/veya yarışmaya katılım bu haktan yararlanma imkânı sunmak dışında herhangi bir nakdi ve/veya ayni ikramiye taahhüdü içermez. Kazananlar bu hakka karşılık herhangi bir bedel talebinde bulunamazlar. Kazananların koşulları kabul etmemesi veya bu haktan yararlanmak istememesi durumunda, yedekler ile ilerlenecektir. Kazananlar haklarını başkalarına devredemez ve/veya bu hakka karşılık nakdi veya ayni bir karşılık talep edemezler.

7-) WD-40’ın kazananlar ile birebir bağlantıya geçme zorunluluğu olmayıp yarışma kazananlarına ilişkin duyuruları takip etmek katılımcıların kendi sorumluluklarıdır. Kazanan kişilerin ad, soyad ve iletişim bilgilerini 2 gün içerisinde WD-40 sosyal medya hesaplarına mesaj yoluyla iletmeleri gerekmektedir. Özel mesaj yoluyla iletilen iletişim bilgileriyle kazanan yarışmacımızdan 3 kişiye 500 TL değerinde Boyner Çeki, 1 kişiye de Xiaomi Yi Lite Aksiyon Kamerası hediye edilecektir.

8- WD-40 Boyner Hediye Çeki ve Xiaomi Yi Lite Aksiyon Kamerası Hediyeli Yarışması kapsamında Instagram sosyal medya hesabınızdan WD-40’ı takip ederek, arkadaşınızı etiketleyerek sorumuzu yanıtladığınızda Instagram isminizi yayınlamamıza ve bu konuda hizmet aldığımız reklam ajansı gibi üçüncü taraf hizmet sağlayıcılarla paylaşmamıza izin verdiğiniz kabul edilecektir.

9-) Etkinlik ile ilgili Facebook ve Instagram sorumluluk kabul etmez. Facebook ve Instagram kullanımları mecraların kendi kullanım koşullarına tabidir.

10-) Bu etkinlik Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü Karşılığı Nakit Olmayan Piyangolar ve Çekilişler Hakkında Yönetmelik kapsamı dışındadır.

11-) WD-40, kampanyayı sebep göstermeksizin sonlandırma ve Etkinlik Kurgusu ve Katılım Koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

WD-40 Yılbaşı Çekilişi için tıklayınız.